Warsztaty teatralne
Uczniowie z klas III oraz IV uczestniczyli w warsztatach teatralnych organizowanych z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru. Podczas warsztatów z Panem Patrykiem Pawłem Nowakowskim- reżyserem i instruktorem teatralnym, nie tylko słuchali, ale również praktykowali!
Nie zabrakło ćwiczeń oddechowych, jak i pracy w grupach. Zadaniem dzieci było między innymi stworzenie mostu za pomocą ułożenia ciała. Jak widać, większości się udało, choć nie było to wcale takie łatwe. 🤸🏻.
To były bardzo kreatywne zajęcia, które nauczyły nas, że tylko pokonywaniem swoich barier, jesteśmy w stanie osiągnąć to, czego pragniemy. Otrzymaliśmy maski, które będą przypominały nam o magii teatru 🎭
Wielkie podziękowania dla Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku za możliwość realizacji tego spotkania.
Dziękujemy również naszej Pani Psycholog Patrycji Podgórskiej za organizację warsztatów i wszelkie działania psychoedukacyjne dotyczące szerzenia kultury wśród uczniów 💓