BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

Warsztaty wielkanocne w klasie 2a

image005 25 marca 2026 r. w klasie 2a odbyły się wyjątkowe warsztaty wielkanocne. Zajęcia poprowadziła mama jednego z uczniów – pani Marianna Kowalczyk-Czernuszka, której serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i wspaniałe przygotowanie spotkania.


Podczas warsztatów dzieci z wielkim entuzjazmem tworzyły piękne pisanki zdobione metodą decoupage oraz ozdabiały gipsowe zajączki według własnych, bardzo pomysłowych koncepcji. Powstały prawdziwe małe dzieła sztuki.

Zajęcia wprowadziły wszystkich w radosny, przedświąteczny nastrój. Dzieci pracowały z ogromnym zaangażowaniem i sprawiło im to wiele radości.
Na zakończenie uczniowie podziękowali za przygotowanie tak ciekawych i inspirujących warsztatów.

To był naprawdę wyjątkowy dzień!