BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

„Królowa Śniegu” w wykonaniu członków Młodzieżowego Klubu Kwant

image001 We wtorek 16 grudnia uczniowie klas 3a, 3b, 4a, 4b i 5b obejrzeli spektakl „Królowa Śniegu” przygotowany przez członków młodszej grupy Młodzieżowego Klubu „Kwant” działającego przy Dobrzyńskim Domu Kultury Żak..



Ponadto uczniowie obejrzeli film przedstawiający, co działo się podczas zajęć i warsztatów, w których uczestniczyli członkowie tego Klubu, do którego w większości należą uczniowie naszej szkoły .

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie, a aktorom gratulujemy umiejętności scenicznych godnych Oskara.