BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

Sprzątanie Świata 2025 w naszej szkole

image020 Jak co roku nasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję „Sprzątanie Świata”, której celem jest kształtowanie postaw proekologicznych i troski o środowisko już od najmłodszych lat. Uczniowie, pełni energii i zapału, wyruszyli spod szkoły, aby uporządkować wyznaczony teren.


Po zakończonej pracy na uczestników czekał w szkolnym ogrodzie poczęstunek. Piękna, słoneczna pogoda sprzyjała wspólnemu odpoczynkowi na kocach i leżakach, a spotkanie stało się także okazją do symbolicznego powitania pierwszego dnia jesieni.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za zaangażowanie w akcję, pracownikom obsługi za przygotowanie posiłku, a panu Łukaszowi Wasilewskiemu – dyrektorowi DCSiT – za udostępnienie grilla.

Organizacją szkolnej akcji „Sprzątanie Świata” zajęły się:
p. M. Kozłowska, p. D. Gładkowska i p. I. Balcerowska.