BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

 

Sukces Szymona w XXXV edycji ogólnopolskiego konkursu przyrodniczego ,,Mój las”

image004 Miło nam poinformować, że uczeń klasy VII Szymon Struś zajął I miejsce w regionie w XXXV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Młodzieży Szkolnej pod hasłem ,,Mój Las”, organizowanego przez Ligę Ochrony Przyrody.

 

Dnia 20 czerwca 2022 r. we Włocławku nasz uczeń odebrał dyplom i nagrody na uroczystej gali laureatów tego konkursu. Szymon pod kierunkiem nauczycielki biologii Katarzyny Góreckiej napisał piękną pracę pt. ,,Jakie korzyści czerpiemy z lasu ’’. Jury konkursu doceniło oryginalność interpretacji tematu, walory edukacyjne oraz pomysłową oprawę graficzną.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!