BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

Egzamin ósmoklasisty za nami

image014  24 maja rozpoczął się tegoroczny egzamin ósmoklasisty.

W pierwszej kolejności Uczniowie, kończący szkołę podstawową, zmierzyli się z zagadnieniami z języka polskiego. W środę ósmoklasiści zmagali się z matematyką, a w czwartek przyszedł czas na język angielski.

Uczniowie dali z siebie wszystko, teraz pozostało nam czekać na wyniki, które poznamy 1 lipca.

Drodzy Uczniowie- niezależnie od wyników- JESTEŚMY Z WAS DUMNI!

Szczególne podziękowania składamy na ręce p.Doroty Gładkowskiej, której wkład w organizację egzaminu był olbrzymi.