BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

Laureaci konkursu „Jeden z nas”

image007  Rok Rodziny „ Amoris Laetita – radość miłości” i XVIII Narodowy Dzień Życia był dla nas  okazją, by wziąć udział w konkursie literacko- plastyczny „Jeden z nas” - organizowanym przez Wydział Duszpasterstwa Ogólnego Kurii Diecezjalnej Włocławskiej- Duszpasterstwa Rodzin i Fundacji Czystych Serc. Konkurs  adresowany był  zarówno do uczniów jak i nauczycieli, którego celem było uwrażliwienie na dar życia i rodziny, budowanie życzliwości dla drugiego człowieka. 

Bardzo miło nam jest poinformować, że nasza uczennica z klasy I Julia Jankowska otrzymała nagrodę  i wyróżnienie w konkursie na pracę plastyczną, zaś nauczyciele Krystyna Bielecka i Elżbieta Bukowska uzyskały wyróżnienie  i piękne nagrody w konkursie na scenariusz prorodzinnych zajęć edukacyjnych Gratulujemy sukcesów!