BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

image084  W piątek, 27 czerwca 2025r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2024/2025, które tradycyjnie poprzedziła Msza Święta w intencji uczniów, nauczycieli i całej społeczności szkolnej.

Podczas akademii podsumowującej mijający rok wręczono aż 54 świadectwa z wyróżnieniem dla uczniów, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce oraz wykazali się bardzo dobrym lub wzorowym zachowaniem.

Szczególnym momentem uroczystości było wręczenie 10 srebrnych tarcz – najwyższego wyróżnienia przyznawanego w naszej szkole. Otrzymują je uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen co najmniej 5,8 lub wykazali się wyjątkowymi osiągnięciami sportowymi.

Dyrektor szkoły, w swoim wystąpieniu, podziękował wszystkim za zaangażowanie, pracę i wspólnie spędzony czas. Uhonorował również osoby szczególnie zasłużone dla szkoły, wręczając oznaczenia „Przyjaciel Szkoły” – w dowód wdzięczności za wspieranie działań edukacyjnych i wychowawczych.

Na zakończenie uroczystości dyrektor szkoły, pan Łukasz Kołodziejski, skierował kilka słów do uczniów, nauczycieli i rodziców, życząc wszystkim bezpiecznych, słonecznych i pełnych radości wakacji. Aby ten czas był okazją do odpoczynku, nabrania sił i powrotu do szkoły we wrześniu z nową energią.