BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

Z radością ogłaszamy zwyciężczynie konkursu!

Konkurs na najlepszy filmik o naszej szkole w języku niemieckim wygrały uczennice klasy 7a – Joanna Michalska i Sandra Wiśniewska!

Ich kreatywny filmik zabiera widzów w krótką, ale ciekawą podróż po naszej szkole. Prezentuje poszczególne pomieszczenia klasowe oraz codzienne czynności, które wykonują tam uczniowie – wszystko w języku niemieckim!

Gratulujemy dziewczynom talentu, zaangażowania i świetnego pomysłu!

Film można obejrzeć poniżej