BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

Wycieczka do muzeum

image001 Uczniowie klas Ia,b i IIb wybrali się dzisiaj na wycieczkę do Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej oraz Kręgielni we Włocławku.




W muzeum wzięli udział w warsztatach ,,Tradycyjnie -kreatywnie na Wielkanoc", w czasie których dowiedzieli się o dawnych zwyczajach związanych z Wielkanocą, a także wykonali ozdoby inspirowane symbolami Wielkanocy.

Następnie udali się do Kręgielni, gdzie aktywnie spędzili czas. Pobyt w Kręgielni dostarczył uczniom wielu niezapomnianych wrażeń i emocji.

Wycieczka zakończyła się posiłkiem w McDonald's. Było super!!!☺☺☺