BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

Wyjazd do Multikina

miniaturkaW środę 11 grudnia uczniowie klas starszych udali się do włocławskiego Multikina. Część z nich obejrzała film pt. "Vaiana 2", pozostali woleli świąteczne klimaty produkcji "Czerwona Jedynka". Niezależnie od wyboru pełno było radości i wzruszeń. Wyjazd zorganizowała p. Dominika Grączewska, a opiekę nad uczniami sprawowały: p. Asia Marciniak, p. Ania Redestowicz oraz p. Ewa Wiśniewska. Dziękujemy 🙂

 

Messenger creation D7BEE97D 9B8E 4E22 A8E6 FFFCEB837941Messenger creation E0BA4AA9 077A 4AFD 98D0 672EEF23FFE0