BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

Szkoła Pamięta

image026Zbliżają się dni, w których w szczególny sposób wspominamy zmarłych, porządkujemy groby, przynosimy kwiaty oraz zapalamy znicze. Wspominamy nie tylko naszych bliskich, ale również  tych, którzy w szczególny sposób zapisali się w historii Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą. Pamięć o nich jest wyrazem szacunku dla nich życia i dokonań.


W ramach akcji "Szkoła Pamięta" uczniowie i nauczyciele naszej szkoły odwiedzili  parafialny cmentarz wspominając osoby ważne dla naszej wspólnoty. Warto byśmy o nich pamiętali.


Za przyłączenie się do akcji "Szkoła Pamięta" dziękują: Szkolne Koło Wolontariatu "Młode Serca" oraz Samorząd Szkolny wraz z opiekunami.