BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

Z wizytą w Teatrze

image024W środę 2 października 2024r. uczniowie klas IVa, Va, i Vb wraz z opiekunami wybrali się do Teatru Impresaryjnego we Włocławku na spektakl „Pan Kleks”. Wspaniała gra aktorka, scenografia i muzyka zachwyciła wszystkich uczestników. Po wydarzeniu kulturalnym przyszedł czas na odrobinę szaleństwa w sali zabaw „Honolulu”.  Był to niezwykły dzień, pełen wrażeń.