BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

 

Turniej Szachowy

tmb We wtorek 23 kwietnia odbyły się w naszej szkole eliminacje do Międzyszkolnego Turnieju Szachowego, który odbędzie się 7 maja w Szkole Podstawowej w Dyblinie. Do eliminacji przystąpiło 22 uczniów z klas I-VIII.




Po wielu zaciętych i emocjonujących pojedynkach szachowych udało nam się wyłonić czworo uczniów, którzy staną w szranki podczas gminnego turnieju.
Wszystkim uczniom gratulujemy umiejętności a za naszych przedstawicieli już trzymamy kciuki.

Naszą szkołę będą reprezentowali:
Michał Olewiński z klasy 4a, Franciszek Winnicki i Mikołaj Grączewski z klasy 5a oraz Igor Wende z klasy 7a.

Szkolne eliminacje zorganizowała pani Katarzyna Górecka i pan Sylwester Struś.