BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

416585803 1402032360717860 2658330375615363097 n Tradycyjnie, jak każdego roku, nasza szkoła włączyła się do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W piątek 26.01.2024r. została zorganizowana loteria fantowa oraz sprzedaż unikatowych serduszek WOŚP wykonanych na drukarce 3D.



Dzięki tej akcji zasililiśmy (w kwocie 1658 zł) puszki naszym wolontariuszom – Mateuszowi Kołodziejskiemu i Krystianowi Sulkowskiemu. Dziękujemy uczennicom klasy 8a – Paulinie Brudnickiej, Kamili Jankowskiej, Lenie Lewandowskiej, Aleksandrze Nowakowskiej i Wiktorii Ziółkowskiej za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu loterii.

Dziękujemy również uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły za wsparcie naszej akcji poprzez podarowanie fantów na loterię.

Szkolną akcję WOŚP przeprowadziły: Magdalena Kozłowska i Dominika Grączewska.