BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

 

Z wizytą w teatrze

W czwartek 11 stycznia uczniowie naszej szkoły wybrali się do Teatru Dramatycznego w Płocku, gdzie obejrzeliśmy niezwykłe widowisko słowno- muzyczne pt. "Opowieść wigilijna".



Polecamy wszystkim miłośnikom teatru ten spektakl,który przypomina poprzez historię Ebenezera Scrooge'a, że prawdziwą wartością w życiu człowieka jest przyjaźń, relacje z bliskimi,a przede wszystkim rodzina.