BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

 

Z wizytą w teatrze

363526554 6977523318960869 4213303231619876744 n W poniedziałek 20 listopada uczniowie z klas V-VIII wraz z opiekunkami: p. Dominiką Grączewską, p. Anną Redestowicz i p. Iwoną Balcerowską udali się do włocławskiego Teatru Impresaryjnego na spektakl pt. "Zemsta".



Widzowie z zainteresowaniem obejrzeli przedstawienie. Ta ciekawa inscenizacja rozbudziła wyobraźnię i dostarczyła wszystkim wielu wrażeń i radości. Dziękujemy Szkole Podstawowej w Dyblinie za zaproszenie do wspólnego wyjazdu ❤️