BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

 

Udział w obchodach 105. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości

image011 W sobotę 11 listopada 2023 roku dyrekcja, delegacja nauczycieli, uczniów i pracowników szkoły wzięła udział w gminnych obchodach Dnia Niepodległości.

Uroczystości rozpoczęły się przemarszem spod DDK „Żak” do kościoła parafialnego, gdzie odbyła się Msza św. w intencji Ojczyzny. Następnie delegacje złożyły kwiaty pod pomnikiem 950-lecia. Zwieńczeniem obchodów Dnia Niepodległości był koncert w DDK „Żak”, podczas którego wystąpili nasi Uczniowie, Absolwenci, a także grupa Senioretro.

Cześć i chwała Bohaterom!