BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

 

Udział w akcji „Szkoła do hymnu” 2023

image008 W piątek 10 listopada- w przeddzień Narodowego Święta Niepodległości- o symbolicznej godzinie 11.11 Uczniowie, Nauczyciele, Pracownicy naszej szkoły, a także zaproszeni goście- członkowie grupy Senioretro odśpiewali cztery zwrotki hymnu państwowego.

Tym samym już po raz piąty uczestniczyliśmy w akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła do hymnu”. Celem tej inicjatywy jest zachęcenie dzieci i młodzieży do wspólnego przeżywania Narodowego Święta Niepodległości oraz kształtowanie szacunku wobec polskich symboli narodowych.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom akcji!