BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

 

Bezpieczne zachowanie na drodze

image002 W czwartek 26.10. szkołę odwiedzili przedstawiciele Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad z Bydgoszczy i spotkali się z uczniami klasy IV A oraz IV B.

Uczniowie zostali zapoznani z zasadami bezpiecznego zachowania na drogach, otrzymali materiały edukacyjne oraz kamizelki odblaskowe. Pamiętajmy o obowiązku noszenia odblasków na drogach, bądźmy widoczni i bezpieczni.