BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

 

 „Szkoła pamięta”

SzkolapamietaLOGOTYP  Już po raz trzeci społeczność Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Dobrzyniu nad Wisłą, włącza się  do  akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła pamięta”.

Podobnie jak w ubiegłych latach zachęcamy do upamiętnienia ważnych rocznic, wydarzeń i postaci historycznych oraz dzielenia się w mediach społecznościowych informacjami o zrealizowanych przedsięwzięciach z oznaczeniem #SzkołaPamięta.  Pokażmy, że pamiętamy!