BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

Wycieczka do Górzna klas 1-4

image (1)W dniach 12- 13.09. 2023r. uczniowie klas 1b, 2a, 4a oraz 4b wzięli udział w wycieczce do Górzna. Korzystali z gościny Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Górznie. Spędzili intensywnie czas spacerując po Górznieńsko-Lidzbarskim Pakrku Krajobrazowym obserwując przyrodę, poznając gatunki drzew, rozpoznając tropy zwierząt.

🌲🌳🌿🐿