BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

 

Szerokiej drogi już czas!

image177  Dzisiaj – 22 czerwca 2023 roku - pożegnaliśmy naszych wspaniałych ósmoklasistów!

Uroczystości , którą uświetnili goście: wiceburmistrz Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą - Pan Sebastian Olewiński, ksiądz Paweł Perdion i przedstawiciele Rady Rodziców - Pani Tatiana Badaczewska oraz Pan Piotr Kalinowski, przewodniczyła Pani Dyrektor, Monika Kijek. Wśród absolwentów świadectwa z wyróżnieniem odebrało siedmioro Uczniów. Najwyższą średnią ocen uzyskał Szymon Struś, Uczeń klasy VIII a - otrzymał on  Nagrodę Burmistrza Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą. Nie obyło się bez wzruszeń oraz uśmiechów. Ósmoklasiści w ramach podziękowań przygotowali bowiem arcyciekawą inscenizację. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. Do zobaczenia!