BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

Wycieczka do "Grodu Gawra"!

image00213 czerwca 2023 roku uczniowie klasy IV a spędzili wspólnie czas w Ośrodku Edukacji Historycznej „Gród Gawra” w Nasiegniewie. Bramę do grodu otworzył kasztelan Zbyszko, który opowiedział dzieciom o etosie rycerza.

Uczniowie mieli sposobność obejrzenia rycerskiej broni oraz rycerskiego stroju. Z ogromną radością poszukiwali ukrytego skarbu. Zwieńczeniem pobytu były zabawy integracyjne oraz pieczenie kiełbasek przy ognisku.