BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

 

Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2023/2024

image001  Znamy już skład Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2023/2024!

W piątek 2 czerwca r. odbyły się demokratyczne wybory do Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły. Jest to dla całej szkolnej społeczności bardzo ważne wydarzenie, w którym uczniowie świadomie dokonują wyboru swoich przedstawicieli.


Wybory Samorządu Uczniowskiego poprzedziła kampania, podczas której kandydaci przygotowali plakaty wyborcze. Umieścili na nich swoje pomysły, propozycje, a także konkretne działania, jakie chcieliby podjąć w ramach działalności w SU. Głosowanie było tajne, uczniowie z klas IV - VIII oraz nauczyciele mogli oddać głos na specjalnie przygotowanych kartach.

Dziękujemy Uczennicom i Uczniom z klasy VIIIa za nieocenioną pomoc w organizacji i przeprowadzeniu głosowania, a także Pani Monice Boguckiej za opiekę i czuwanie nad sprawnym przebiegiem wyborów.

Po podliczeniu przez komisję wyborczą wszystkich głosów okazało się, że nowy skład Samorządu Uczniowskiego jest następujący:

Przewodnicząca – Magdalena Dereszewska

Zastępca – – Gabriela Grodzicka

Skarbnik – Kamila Jankowska

oraz

Inga Piekarska

i

Krystian Sulkowski

Nowym władzom SU gratulujemy oraz życzymy owocnej pracy na rzecz szkoły oraz społeczności w następnym roku szkolnym.

Opiekunowie SU: Magdalena Kozłowska, Dominika Grączewska, Anna Kruk