BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

"Mój las”

image000000Sukces w XXXVI edycji ogólnopolskiego konkursu przyrodniczego ,,Mój las”
Miło nam poinformować, że uczennica klasy Va Joanna Michalska zajęła I miejsce w regionie w XXXVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Młodzieży Szkolnej pod hasłem ,,Mój Las”, organizowanego przez Ligę Ochrony Przyrody.

Dnia 2 czerwca 2023 r. we Włocławku nasza uczennica odebrała dyplom i nagrody na uroczystej gali laureatów tego konkursu. Asia pod kierunkiem nauczycielki biologii Katarzyny Góreckiej napisała piękną pracę pt. ,, Leśna spiżarnia – jak z niej korzystać? ’’. Jury konkursu doceniło oryginalność interpretacji tematu, walory edukacyjne oraz pomysłową oprawę graficzną.

Serdecznie gratulujemy !