BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

Pierwszy dzień wiosny

image012  Pierwszy dzień wiosny okazał się bardzo deszczowy, dlatego nie mogliśmy zrealizować naszych planów na zajęcia w plenerze. Jednak nieodpowiednia pogoda nie popsuła nam nastroju i świetnie bawiliśmy się w szkole.

 

Zorganizowaliśmy zajęcia sportowe - tor przeszkód oraz mecze piłki nożnej i siatkowej, karaoke, a kiełbaski, które mieliśmy upiec przy ognisku, panie kucharki przygotowały w szkolnej kuchni, za co bardzo im dziękujemy! Słowa podziękowania kierujemy również do naszych Wuefistów za przeprowadzenie rozgrywek sportowych oraz Pana Kołodziejskiego za przygotowanie karaoke.