BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

Współpraca z Rodzicami elementem pozytywnego klimatu w szkole.

image001  W piątek 17 lutego 2023r. w godzinach popołudniowych w naszej szkole odbyło się szkolenie dla Rodziców i Nauczycieli pt.  „Współpraca z Rodzicami elementem pozytywnego klimatu w szkole”.

Dziękujemy za współpracę Pani Dorocie Gołębiewskiej- kierownikowi pracowni informacji i promocji Kujawsko – Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku. Szkolenie, które prowadził psycholog- Pan Adam Grudzień okazało się niezwykle cenne i potrzebne; człowiek uczy się całe życie, my również… Dziękujemy!