BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

Walentynkowa randka z książką

image001  Z okazji Walentynek od 14 do 16 lutego zaprosiliśmy wszystkich uczniów naszej szkoły do biblioteki szkolnej na „Randkę w ciemno z książką”.

"Randka z książką"- jak to zrobić?. Zasada była prosta wystarczyło przyjść do biblioteki i wypożyczyć książkę. Nie taką zwykłą, ale zapakowaną w szary papier z serduszkami. Opakowanie nie zdradzało ani autora ani tytułu książki. I cóż – albo uczniowie spędzili niezapomniany wieczór z fascynującą lekturą, albo stwierdzili, że to jednak nie to i spróbują wypożyczyć kolejną.

Zabawa trwała do wyczerpania „randkowych” książek.

Akcję przygotowały: p. Anna Baranowska i p. Monika Bogucka z wolontariuszami: Mają Siedlecką oraz Nikolą Muratow.