BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

31. Finał WOŚP

 Wspólnie z Dobrzyńskim Centrum Sportu i Turystyki zebraliśmy rekordową kwotę 13067,89 zł!

wosp

Pragniemy podziękować całej społeczności szkolnej i lokalnej za wielkie serca. Serdeczne podziękowania za współpracę kierujemy przede wszystkim do Dyrektora DCSiT-u p. Łukasza Wasilewskiego oraz pracowników Centrum. Za nieocenioną pomoc dziękujemy p. Ani Masztakowskiej-Struś i p. Sylwestrowi Strusiowi, a także Wojtkowi.

Nasi szkolni wolontariusze: Maja Lewandowska, Szymon Olewiński i Szymon Struś oraz ich rodzice wykazali ogromne zaangażowanie w zbiórkę, poświęcili mnóstwo czasu i energii, abyśmy mogli wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w tym roku.

Dziękujemy!

Opiekunowie SU/szkolni koordynatorzy WOŚP:

D. Grączewska

M. Kozłowska