BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

Wycieczka do Płocka- kino, kręgle i „Piccantino”

image005  W poniedziałek 23 stycznia 2023r. Uczniowie klasy 5a, 6a i 6b wraz z opiekunami: p.A.Nowak, p.J.Marciniak, p.Ł.Kołodziejskim i ks.A.Janickim wybrali się na wycieczkę do Płocka.

 Zaczęliśmy od seansu filmowego z „Kotem w butach”,  następnie udaliśmy się do kręgielni, zwieńczeniem wyjazdu była wizyta w restauracji z kuchnią włoską- Piccantino. Było pysznie! Polecamy serdecznie wszystkim koneserom kuchni włoskiej i nie tylko J