Nowy edziennik

vulcan

eduvulcan

4.png3.png7.png4.png5.png5.png
Dzisiaj195
Wczoraj316
Tydzień909
Miesiąc2976
Ogólnie437455

Kto jest Online

2
Online

13-11-25

Laboratoria Przyszłości 600 400

 

 

omega

Klucz do uczenia 3.0
klucz do uczenia 3.0

 

Aktywna Szkoła Aktywny do Kwadratu

 

airproducts

Adopcja Serca

image028

Szanowni rodzice, Drogie dzieci.
Poniżej przesyłamy treść wiadomości przesłanej przez Animatorów Diakonii Misyjnej Ruchu Światło-Życie Diecezji Płockiej dotyczącej "Adopcji Serca".

 

"Isaac Chipasha obecnie uczęszcza do klasy 1 w Przedszkolu im. Kalulu Nursery School. Kalulu w języku Bemba oznacza Królik. Królik jest dla szczepu Bemba symbolem Mądrości. Od stycznia 2023 roku Isaac pójdzie do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II a w przyszłości do Szkoły Średniej im. Jana Pawła II. Chłopiec uczy się dobrze i grzecznie się zachowuje. Nauczycielka chwali Isaaca za postępy w nauce i wzorowe zachowanie. Jak już wszyscy wiemy, rok szkolny w Zambii trwa od stycznia do grudnia. Ten rok był dla adopcyjnych dzieci wyjątkowy. Po pierwsze dlatego, że mogły nadal się uczyć i zakosztować lepszego świata, świata, w którym ściany są kolorowe, a dorośli się do nich uśmiechają, świata, w którym są dla kogoś ważne czują się kochane i zaopiekowane. Po drugie, ktoś pamiętał o ich urodzinach! Każde dziecko otrzymało w tym roku prezent urodzinowy i kartkę z życzeniami od Państwa. Po trzecie do każdego z dzieci przyszedł - święty Mikołaj! I to wszystko, dzięki Państwa ofiarności".

Koło wolontariatu "Młode Serca" bardzo dziękuje całej społeczności szkolnej za zaangażowanie i udział w akcji sprzedaży ciast dla naszego Isaaca.