BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

Mikołajki w naszej szkole

image006 Ho, ho, ho  J  6 grudnia do najmłodszych dzieci z naszej szkoły przybył Mikołaj. Jakaż to była radość, kiedy w drzwiach najmłodszych klas pojawił się Mikołaj z białą brodą ubrany w czerwony strój.


Ale świętowaliśmy wszyscy: i Uczniowie, i Pracownicy szkoły pamiętali w tym dniu o mikołajkowych czapkach. Nagroda była słodka- ponieważ przybyli do nas przedstawiciele Rady Rodziców- p. Marianna i p. Piotr częstowali cukierkami każdego bez wyjątku. Dziękujemy serdecznie za słodki poczęstunek
J Niektóre klasy w tym dniu obdarowywały się upominkami, inne objadały się pizzą…słowem- był to dzień inny niż wszystkie. Lubimy takie dni J

Ho, ho, ho J