BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

Wycieczka do Górzna kl. IV i V

gorzno1  Kolejna grupa uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami odwiedziła Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy. Tym razem 7 i 8 listopada w Górznie przebywała młodzież z klas: IVa, Va i Vb.

Zwiedziła ona przyrodniczo - leśną ścieżkę  „Szumny Zdrój”, gdzie poznała florę i faunę charakterystyczną dla tego parku krajobrazowego. Następnie wzięła udział w warsztatach ekologicznych na temat idei i właściwej segregacji odpadów. Pobyt w Górznie to doskonała  okazja do integracji. Wspólnym rozmowom, uśmiechom i zabawom nie było końca.