Roboty w labiryncie
Podczas zajęć robotyki uczniowie programowali nasze mBoty, aby przeszły labirynt, który sami stworzyli.
Zadanie nie należało do najłatwiejszych, ale w końcu wszystkie roboty wydostały się z labiryntu.






