BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

 

„Znajdziesz mnie w bibliotece”

IMG 20210524 094825  W maju uczniowie klasy Ib wzięli udział w konkursie plastycznym „Znajdziesz mnie w bibliotece” zorganizowanym w ramach „Tygodnia Bibliotek” przez Bibliotekę Publiczną w Dobrzyniu nad Wisłą.

Na podium znalazły się uczennice:

II miejsce-Olga Cymerman

III miejsce-Nikola Neclaw

Wyróżnienia zdobyły: Natalia Kaniewska, Oliwia Jakubowska,

Julia Grączewska-Lewandowska, Laura Chyżyńska.

Gratulujemy!