BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

 

Sukces uczennic w XXXIV edycji ogólnopolskiego konkursu przyrodniczego ,,Mój las”

20210507 131656 gor   Co roku uczniowie naszej szkoły biorą udział i odnoszą sukcesy w ogólnopolskim konkursie pod hasłem ,, Mój las” organizowanym przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa oraz Ligę Ochrony Przyrody Zarząd Główny w Warszawie.


Miło nam poinformować , że w tym roku mamy aż dwie laureatki etapu rejonowego tego konkursu:

Julia Wyżykowska z klasy VIIa - zajęła I miejsce w okręgu LOP Włocławek,

Julia Wasilewska z klasy VIIb – zajęła III miejsce w okręgu LOP Włocławek.

Uczennice pod kierunkiem nauczycielki biologii Katarzyny Góreckiej wykonały piękne prace pt. ,, Rola wody w lesie ”. Jury konkursu doceniło oryginalność interpretacji tematu, walory edukacyjne oraz pomysłową oprawę graficzną prac. Dziewczęta za swoje osiągnięcia otrzymały nagrody oraz dyplomy.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!