BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

Wyniki konkursu fotograficznego „WIOSNA WOKÓŁ NAS”

0 3 (1)W konkursie udział wzięło 44 uczniów naszej szkoły. W sumie przesłaliście do nas 129 pięknych, wiosennych zdjęć.
Decyzją komisji konkursowej przyznano następujące miejsca:

Klasy 0-III
1 miejsce - Igor Krajewski kl. 3b
2 miejsce - Wojciech Kapuściński kl. 2a
3 miejsce - Olga Cymerman kl. 1b
wyróżnienie- Anna Roszczynialska kl. 0

Klasy IV-VIII
1 miejsce – Szymon Pączkowski kl. 8a
2 miejsce – Lena Lewandowska kl. 5a i Oliwier Rybacki kl. 4b
3 miejsce – Oliwia Rydlewska kl. 8b

Nagrody rzeczowe oraz dyplomy zostaną wręczone po Waszym powrocie do szkoły. Pochwały otrzymają wszyscy uczestnicy konkursu.
Zwycięzcom gratulujemy a wszystkim dziękujemy za udział w konkursie!!!
Samorząd Uczniowski