BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

Maraton pisania listów relacja z 11-12 grudnia

Schowek01 Dziś relacja z kolejnych, intensywnych  maratonowych dni (11-12 grudnia).
Dziękuję wszystkim młodym aktywistom i aktywistkom za poświęcony czas, energię i  gorące serca. Na liczniku listów mamy ich 114, ale wiem, że piszecie dalej.

To wzruszające,  kiedy można  przeczytać w wiadomości, że piszecie z mamą, siostrą, macie już 20 listów, ale robicie to dalej. Dziękuję Wam za takie dni, kiedy to pisząc listy, razem domagamy się sprawiedliwości dla ludzi, których prawa i wolności są ograniczane i deptane.

Ps. Podsumowanie zrobimy, kiedy spłyną wszystkie informacje odnośnie ilości napisanych listów.