BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

Sukces w konkursie „Sprzątamy nasze lasy”- Nadleśnictwo Włocławek

128568641 1092985504491154 7862537665152252536 n  Uczeń klasy VI Szymon Struś został laureatem konkursu ,,Sprzątamy nasze lasy”, zorganizowanego przez Nadleśnictwo Włocławek. Szymon pod kierunkiem nauczycielki biologii Katarzyny Góreckiej wykonał pracę, która zajęła II miejsce na szczeblu rejonowym we Włocławku.


Zadaniem konkursowym było przygotowanie sprawozdania wraz ze zdjęciami, które przedstawiało negatywne skutki zaśmiecania środowiska. Komisja konkursowa doceniła wartość edukacyjną, pomysłowość interpretacji tematu oraz zakres i walory promocyjne pracy. Gratulujemy!!!