BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

„Sprzątanie  Świata”

 6761070293015314300  W piątek, 18 września 2020r. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji „Sprzątanie  Świata”, do której zostaliśmy zaproszeni przez UMiG w Dobrzyniu nad Wisłą.

Pomimo grasującego w kraju COVID-19, nie zapominamy, że Ziemia to nasz wspólny dom. Nie mamy innego. To my musimy o niego zadbać! Dlatego też Uczniowie klas V- VIII, pod opieką koordynatora akcji p. Katarzyny Góreckiej oraz Nauczycieli, ruszyli wzdłuż i wszerz Dobrzynia, aby nasza lokalna Ojczyzna była nie tylko piękna, ale i czysta!