BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

Wyjazd na lodowisko

20200114 10130214 stycznia 2020 roku uczniowie mieli okazję być na włocławskim lodowisku. Opiekę podczas zabawy sprawowali nad nimi: p. Piotr Jankowski, p. Anna Baranowska i p. Waldemar Majewski.