BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

WOŚP

IMG 20200112 193240  Cała społeczność naszej szkoły jest pełna podziwu dla wolontariuszy, czyli Weroniki Pochylskiej, Oliwii Wasiołek, Oliwii Malankowskiej i Filipa Tomesa,  którzy w tym roku zbierali datki do puszek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W „naszej” puszce było 2824,59 zł!

Uczniowie kwestujący  nie kryją emocji związanych z tym wydarzeniem: „Wiedzieliśmy od dawna, co to jest WOŚP. Każdego roku wrzucaliśmy pieniądze do puszek, ale dopiero, gdy zostaliśmy wolontariuszami mogliśmy zobaczyć to wszystko „od kulis”. Spotykaliśmy się, kiedy to tylko było możliwe. Zbieraliśmy gdzie się dało, przy każdej okazji, każdy grosz się liczył. Podczas spotkania organizacyjnego z wolontariuszami z Lipna „zaraziliśmy się” od nich pozytywną energią. Przekonaliśmy się, że warto pomagać  innym”.

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i za pieniążki, które wrzucaliście do puszek. SIEMA