BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

 

„Żegnaj  jesieni”

IMG 20191122 093645  W piątek 22.11.2019r dzieci z oddziału przedszkolnego zaprezentowały przedstawienie „Żegnaj jesieni”. Uczniowie zaprosili na uroczystość Dyrekcję szkoły ,Rodziców oraz uczniów z klas I-III z Wychowawcami. Dzieci recytowały wiersze ,śpiewały piosenki o tematyce jesiennej, a w tle rozbrzmiewała muzyka Vivaldiego. Jesień to bogata, kolorowa i „smaczna” pora roku, o czym mogli się przekonać uczestnicy uroczystości, otrzymując kosz z jabłkami.

 

Dzieci pokazały, że drzemią w nich prawdziwe talenty. Duma rozpierała serca Rodziców i Wychowawczyń- p. Danusi Kowalskiej i p.Mileny Niekraś, które z wielkim zaangażowaniem przygotowały sześciolatków do ich pierwszego występu przed społecznością szkolną.

Gratulujemy i prosimy o więcej!!!