BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

W poniedziałek 11 listopada świętowaliśmy 101. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.

261b7 75 IMG 7152  Dyrekcja, delegacja nauczycieli, uczniów oraz członkowie pocztu sztandarowego uczestniczyli w uroczystych obchodach Święta Niepodległości. Rozpoczęły się one Mszą św. za ojczyznę w kościele parafialnym. Po mszy korowód samorządowców, mieszkańców i oczywiście strażaków-ochotników przeszedł na plac Wolności, gdzie składano kwiaty pod pomnikiem upamiętniającym 950-lecie miasta.

Po odśpiewaniu hymnu państwowego i złożeniu kwiatów przez delegacje mieliśmy przyjemność wysłuchania koncertu Dobrzyńskiej Orkiestry Strażackiej. Następnie korowód przeszedł do domu kultury ŻAK, gdzie na wszystkich czekał ciepły poczęstunek. Zwieńczeniem obchodów były występy przedszkolaków w Domu Kultury.