BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

WIZYTA W BIBLIOTECE PUBLICZNEJ – SPOTKANIE AUTORSKIE Z p.MARIĄ SIKORSKĄ

20191118 084228 (Kopiowanie)  18 listopada uczniowie klas VIII z opiekunami wybrali się do Biblioteki Publicznej w Dobrzyniu nad Wisłą na spotkanie autorskie z lokalną poetką p. Marią Sikorską. Młodzież miała okazję zapoznać się z bogatą twórczością pisarki. To było bardzo ciekawe i miłe spotkanie. Dziękujemy za zaproszenie!