BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

Mój pierwszy zielnik

20190924 141314  W dniu 24 września 2019 roku uczennica klasy VIIIb Weronika Pochylska zajęła I miejsce w konkursie organizowanym przez Nadleśnictwo Włocławek, pt. „Mój pierwszy zielnik”. Opiekunem Weroniki była Katarzyna Górecka.