BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

Piknik rodzinny kl IIa

SAVE 20190620 223922  W dniu zakończenia roku szkolnego klasa 2a zorganizowała piknik rodzinny .Atrakcji było bardzo dużo, wszyscy świetnie się bawili. Na zakończenie piekliśmy kiełbaski w ognisku. Pozdrawiamy wszystkich i życzymy udanych wakacji.