BANER X

STRONA W PRZEBUDOWIE
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA

„Potyczki Matematyczne”

IMG 20190516 095854  W czwartek - 16.05.2019r.- w Szkole Podstawowej w Skępem odbył się międzyszkolny konkurs matematyczny „Potyczki Matematyczne” pod patronatem Burmistrza miasta i gminy Skępe.

W konkursie brało udział dziewięć trzyosobowych drużyn szóstoklasistów. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy Via: Natalia Żuchowska, Michał Jędrzejewski oraz Szymon Pączkowski. Zajęliśmy VI miejsce. Było to ciekawe doświadczenie. Uczestnikom gratulujemy serdecznie!!!