Sto książek z okazji 100-lecia Niepodległej
Została zakończona akcja pt. „Sto książek z okazji 100-lecia Niepodległej” zorganizowana z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Biblioteka szkolna pozyskała dotację w wysokości 1570 zł. Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom za wielki dar serca. Zebrane środki pozwolą na wzbogacenie naszego księgozbioru w nowe lektury oraz inne cenne pozycje.
Swoje podziękowania kierujemy do:
- Firmy Instal-Dom
- Pani Doroty Kalinowskiej
- Pani Darii Piekarskiej
- Pani Danuty Kowalskiej
- Pani Joanny Balcerowskiej
- Pani Marii Pruchniewskiej
- Państwa Magdaleny i Grzegorza Kozłowskich
- Pani Ewy Jasienieckiej
- Pani Aleksandry Nowak
- Pani Krystyny Bieleckiej
- Pani Marii Skibińskiej
- Pani Barbary Piskorskiej-Kalinowskiej
- Pana Krzysztofa Sulkowskiego
- Pana Krzysztofa Wyszyńskiego
- Pani Joanny Marciniak
- Państwa Anny i Sylwestra Struś
- Pani Ewy Grudzińskiej
- Pana Marcina Baranowskiego
- Pana Tomasza Bukowskiego
- Pana Mirosława Balcerowskiego
Serdecznie dziękujemy!!!






